- KINGSTON

Цена
€102 96 / 201 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-microsd-card-sdcs3?capacity=1tb&adapter=sd%20adapter
Capacity
1TB
Form factor
exFAT
Class
Class 10, UHS-I, U1/U3, video class 10/30, A1
Speed
150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30, A1
Warranty
96 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Capacity | 1TB |
| Form Factor | exFAT |
| Warranty | 96 Months |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, video class 10/30, A1 |
| Speed | 150MB/s read, UHS-I speed class, U3, V30, A1 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | microSDXC |
| Капацитет (GB) | 1024 |
| Скорост на четене (MB/s) | 100 |
| Клас на скорост | UHS-I U3 |
| Клас на скорост | V30 |
| Скорост на запис (MB/s) | 85 |
| App Performance клас | A2 |
| Включен адаптер | Да |
| Водоустойчива | Да |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
| Тегло | 0.00кг |
Карта памет Kingston 1TB microSDXC Canvas Select Plus
Разширете своето хранилище с Kingston 1TB microSDXC Canvas Select Plus. Независимо дали снимате 4K видео, изтегляте музика или използвате приложения, тази висококапацитетна карта осигурява надеждна производителност за смартфони, таблети и екшън камери.
Ключови Предимства
- Огромен капацитет от 1TB — Пазете до 200 000 снимки или 40 часа Full HD видео без притеснение за място.
- Бързи скорости на четене — До 100 MB/s за бърз трансфер на файлове и плавно зареждане на приложения.
- App Performance A2 — Оптимизирана за зареждане на приложения, осигуряваща по-бърза производителност на Android устройства.
- Устойчива и надеждна — Водоустойчива, устойчива на удари и рентгенови лъчи, така че данните ви са в безопасност навсякъде.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип карта | microSDXC |
| Капацитет | 1TB (1024 GB) |
| Скорост на четене | 100 MB/s |
| Скорост на запис | 85 MB/s |
| Клас на скорост | UHS-I U3, V30 |
| App Performance клас | A2 |
| Включен адаптер | Да |
| Водоустойчива | Да (IPX7) |
| Работна температура | -25°C до 85°C |
Какво има в кутията
- Карта памет Kingston 1TB microSDXC
- SD адаптер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





